Kim jesteśmy:
    Licencjonowana Kancelaria Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami EL-X, prowadzona przez prawnika o specjalności rynek nieruchomości, doradcę inwestycyjnego, działa od 20 lat na rynku wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, a na specjalne zlecenie zainteresowanych prowadzimy transakcje również w całej Polsce. Zespół Nieruchomości EL-X specjalizuje się doradztwem rynku nieruchomości, obsługą prawną transakcji i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami każdego rodzaju. Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości na sprzedaż oraz do wynajęcia, w tym budynki i tereny o różnej kwalifikacji w tym również grunty rolne, lokale mieszkalne i usługowe, obiekty każdego przeznaczenia – pośredniczymy w transakcjach ich sprzedaży oraz wynajmu. Gwarantujemy Swoim Klientom bezpieczny i profesjonalny obrót nieruchomościami. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa każdej powierzonej nam transakcji. Nasi Klienci mogą skorzystać również z polecenia Ich bankom, wówczas skompletujemy i przygotujemy pełną dokumentację nieruchomości pod kredytowanie nabycia. Nasi doradcy i agenci są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy członkami specjalistycznych stowarzyszeń i federacji, a systematyczne podnoszenie naszych kwalifikacji jest dodatkowym atutem naszego przygotowania.

Nasza oferta:
    Obrót nieruchomościami, kupno, sprzedaż, wynajem: budynki mieszkalne i komercyjne, lokale mieszalne i użytkowe, obiekty usługowe, produkcyjne, przemysłowe, działki, tereny, grunty, inne.

Rekomendacje:
PFRN
Poznańskie Stowarzyszenie Pośredników i Organizatorów Rynku Nieruchomości PSP Zrzeszone w PFRN
Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.Informacje podawane w przypadku pozyskiwania danych osobowych w sposób inny niż od osoby, której dane dotyczą - zgodnie z art. 14 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych Pobierz


2008 © AZURELIA